Wysokiej jakości mineralne SYSTEMY ELEWACYJNE CAREA firmy EURACON:
Montaż wysokiej jakości systemu elewacyjnego jeszcze nigdy nie był tak prosty!

Najtańszą opcją jest montaż wysokiej jakości mineralnych elementów elewacyjnych CAREA firmy EURACON bezpośrednio wraz z izolacją termiczną. Odpowiednie są płyty z wełny mineralnej (niepalne A1) lub płyty izolacyjne ze styropianu (niepalne B1). Istnieje jednak również możliwość montażu na podkonstrukcji. Pozwala to cieszyć się wszystkimi zaletami elewacji izolowanej termicznie, kurtynowej i wentylowanej od tyłu. W obu przypadkach możliwy jest montaż zarówno w pionie, jak i w poziomie.

Montaż jest wyjątkowo szybki i bardzo czysty. Dzięki temu oszczędzasz znaczne koszty pracy. Prace elewacyjne można prowadzić również zimą i przy ujemnych temperaturach. System elewacyjny CAREA firmy EURACON to idealny system izolacji termicznej płyt kartonowo-gipsowych: dobry, piękny i niedrogi!
 


Inteligentne zazębienie paneli elewacyjnych zapobiega wnikaniu wilgoci.


Systemy elewacyjne EURACON: ochrona i piękno dla Twoich budynków!

Kompozyt mineralny CAREA, stosowany w budownictwie od prawie 40 lat, to materiał składający się w ponad 90% z wypełniaczy mineralnych. Ten materiał, opracowany przez laboratorium badawczo-rozwojowe CAREA, jest wyjątkowy i oferuje szeroką gamę rozwiązań umożliwiających architektom kreatywność we wszystkich projektach elewacji. EURACON oferuje te wysokiej jakości systemy fasadowe w bardzo przystępnych cenach! Dlaczego nadal stosować stare elewacje ocieplone ze styropianu i tynku wykończeniowego? Procedury te pochodzą z poprzedniego stulecia i od dawna są przestarzałe technicznie. Korzystaj ze współczesnych systemów elewacyjnych, korzystaj z systemu elewacyjnego CAREA firmy EURACON!

Zdecyduj się na wysoce innowacyjne i piękne systemy fasadowe
CAREA firmy EURACON i zaoszczędź dużo pieniędzy!

EURACON SP. Z O.O.
ul. JEDNOŚCI ROBOTNICZEJ 15
69-100 SŁUBICE
LUBUSKIE
POLSKA

Telefon: +48 95 747 86 37
Email:    pl@euracon.eu